تور مالدیو

تور مالدیو: مالدیو جزیره ای در اقیانوس هند. است .این یک کشور منحصر به فرد است، زیرا حدود ۹۹ درصد از کل منطقه آن آب است و ۱ درصد باقی مانده از حدود ۱۱۹۰ جزیره است. بسته های تور مالدیو به شما فرصتی برای کشف دنیای درخشان و رنگارنگ زیر آب را می دهد ..

. زبان مادری آنها، دیوهی   است ، که متعلق به خانواده زبان هند از زبان آریایی است، که هندی نیز عضو آن است. تاریخ انسانی مالدیو حداقل ۲۵۰۰ سال است و اولین مهاجران به جزیره مالدیو از هند و سریلانکا هستند.

کل کشور در دریا احاطه شده است، مردم محلی به طور سنتی از طریق ماهیگیری معیشت خود به دست می اورند. در حال حاضر، اقتصاد مالدیو به شدت وابسته به گردشگری است . جزایر کوچک، به سوی استراحتگاه های لوکس توسعه یافته تبدیل شده اند.

شما می توانید غواصی کنید تا موجودات دریایی مثل کوسه ها ، لاک پشت ها و ماهی های غول پیکر را ببینید.  ، اگر شما یک تازه کار هستید گزینه دیگر برای شما ،  Snorkelling است.

فعالیت های موجود  در مالدیو مانند جت اسکی ، پاراگراف، وایکبورد، کایتسورفینگ، زینبوردینگ و وینسرفینگ به طور منطقی عشق شما را به دریا و سرعت برآورده خواهد کرد. جدا از سواحل، مناطق حفاظت شده از جمله مکان های شگفت انگیز برای دیدار به مالدیو هستند که دارای تنوع زیستی منطقه ای غنی ای است.

کلمه مالدیو از کلمه سانسکریت “Maladvipa” مشتق شده است، به معنی “گل سرخ جزایر”است.مالدیو با برخی از بهترین صحنه های snorkelling و غواصی درسواحل شنی عالی، لحظات لوکس و بی نظیری را برای گردشگران تور مالدیو ارائه می دهد.

اگر برنامه تعطیلات شما خیلی فوری است ، پیشنهادی که ما به گردشگران تور مالدیو میدهیم این است که  پرواز فلیپین، ماهیگیری، سفرهای غروب آفتاب، سوارکاری های زیردریایی و تورهای کوسه، دلفین و نهنگ از دستشان نرود و انها را در الویت قرار دهند.

برای آرامش در یک جلسه یوگا، و چه چیزی بهتر از آنکه ساحل و استرحت در مقابل خورشید است پس از آن برای کشف زندگی شبانه در مالدیو به خیابان های Male بروید.

این جزیره ی کوچک همه چیز را برای گردشگران تور مالدیو دارد از جمله :

اجرای نمایش های دی جی مشهور بین المللی

کلوپ شبانه زیر آب و زیرزمینی

دیسکو هاپ

کارائوکه

شراب های زیبا و باربیکیو های ساحلی …

به لطف تغییرات آب و هوایی با توجه به آب و هوای گرمسیری این مکان هر زمان که گردشگران تور مالدیو بخواهند برای بازدید از مالدیو مناسب است.

  تور مالدیو

جاذبه های مالدیو

با طلوع خیره کننده در اقیانوس شاهد بهشت گرمسیری در مالدیو باشید.فضای آرام، سر و صدای نسیم دریا، سواحل شنی، نخل و غیره، تور مالدیو را یکی از پرطرفدار ترین مکان های تعطیلات در جهان کرده است.

تجربه چند روزه تعطیلات خود را با رقص شبانه در دیسکو وبا نوشیدنی های مورد علاقه خود به یاد ماندنی کنید.برای کسانی که فقط می خواهند یک تفریح ​​راحت داشته باشند شما را به سواحل سفید شنی، آبهای آبی ، تالاب آزار، جنگل سبز پر زرق و برق و بسیاری دیگر دعوت می کنیم .

مالدیو یک مقصد عالی و ایده آل برای گردشگران تور مالدیو است.

در یک سافاری دلفین، پستانداران دلپذیر دریایی را در زیستگاه طبیعی خود ببینید و برای یک سفر ماهیگیری شبانه پرماجرا بروید و با بیرون رفتن و کشف این بهشت گرمسیری از سفر خود لذت ببرید.

اگر علاقه مند به زندگی دریایی هستید، مالدیو مقصد مهمی برای شماست.بدون شک، آن به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای تعطیلات در جهان طبقه بندی شده است.

مالدیو، یک پناهگاه گرمسیری از سواحل بی نظیر است، یک مجمع الجزایر از ۱،۱۹۲ جزیره مرجانی است که در طبقات طبیعی تشکیل شده اند، که تنها تعداد کمی از آنها ساکن هستند.

شناور شدن در آب های شفاف مالدیو برای کسانی که به دنبال گریز از زندگی روزمره شهری با جاذبه های بی نظیر هستند بهترین گزینه است.

مالدیوها در تمام طول سال، از طریق سواحل خورشیدی، جزیره های لاک پشت، لابونهای بلورین و آبهای غریب، گردشگران زیادی را بسوی خود جذب می کند.

آبهای شیرین مالدیو، به خاطر فرصت های غواصی باور نکردنی خود، شناخته شده اند

اگر انتخاب از بسیاری جاذبه ها دشوار است ما فهرستی از ۹ مکان زیبا را به گردشگران تور مالدیو معرفی میکنیم  این لیست به شما کمک می کند تا از تمام نقاط مهم توریستی مالدیو استفاده کنید:

 1. مال – بزرگترین و پرطرفدارترین شهر مالدیو:
 2. جزیره ی خورشید – زیبایی بی نظیر طبیعت بهترین زمان برای بازدید از جزیره خلیج: مارس تا آوریل – فصل تابستان، مناسب برای ورزش های آبی.
 3. Banana Reef – یکی از بهترین قسمت های غواصی در جهان
 4. Alimatha Island – یک جای تعطیلات خانوادگی عالی
 5. ساحل مصنوعی – ساحل کارناوال
 6. HP Reef – مرجان های زیبا و زندگی دریایی رنگارنگ
 7. Island Fihalhohi – آرامش رومانتیک تضمین شده است
 8. Utheemu Ganduvaru – برای فهمیدن تاریخ مالدیو
 9. جزیره بیودو – جزیره پر رفت و آمد

جاذبه های مالدیو

حیات وحش مالدیو

جزایر مالدیو  با رشد عظیم مرجانها، گروهی از موجودات زنده ساخته شده است.هنگامی که به تور مالدیو سفر میکنید متوجه خواهید شد که جذابیت این کشور نه تنها به خاطر زیبایی طبیعی آن است، بلکه حیات وحش فراوان، فرهنگ غنی و ملت گرم  مالدیو نیز به آن اضافه شده است که بی شک میتواند برای گردشکران تور مالدیو جذاب باشد.

در خط ساحلی آن بیش از ۲۰ گونه متفاوت از نهنگ ها و دلفین ها مهاجرت می کند.نوع شگفت انگیز در مجمع الجزایر مالدیو، مرجان ها و بیش از ۲۰۰۰ گونه از ماهی ها شامل ماهی های ریو رنگارنگ ، کوسه نهنگ و کوسه های صخره ای انواع مختلفی از پرتوها: پرتو منتا، و پرتو عقاب.

از آنجایی که جزایر بسیار کوچک هستند، خزندگان زمین بسیار نادر هستند. گونه گیکو، و همچنین یک گونه از مارمولک آگامید، مار ماهی گرگ و یک مار کرم بی نظیر رامفوتیفلوپ برمینوس وجود دارد.

در دریا، لاک پشت ها مانند لاک پشت سبز، لاک پشت هاوکسبیل و لاک پشت چرمی وجود دارد که تخم مرغ را در سواحل مالدیو قرار می دهند. مارهای دریایی (Pelamis platurus) که در اقیانوس هند زندگی می کنند گاهی اوقات برای استراحت به ساحل می روند. تمساح های دریایی نیز شناخته شده اند ساکن مناطق ساحلی هستند.

گونه های مختلف anemones و jellyfish در آب های مالدیو وجود دارد. چهار گونه از خرچنگ ها و انواع مختلف خرچنگ ها در مالدیو وجود دارد. خرچنگ Fiddler در قفسه های ریف گل آلود شایع است.

برخی از گونه های خرچنگ جزایر به محیط کاملا خشکی سازگار هستند. خرچنگ های خزنده زیر برگ های بوته های ساحلی زندگی می کنند. یک نوع خرچنگ زمینی وجود دارد که می تواند یک آفات داخلی باشد و در حفره های خانه زندگی کند. برخی از گونه های میگو و میگو در جزایر زندگی می کنند.

چند گونه عنکبوت در مالدیو یافت می شود. عنکبوت ها یی که در سواحل جنوب غربی سرزمین اصلی هند و سریلانکا یافت می شوند، بسیار معروف هستند.

به دلیل زیستگاه های غنی آنها، گوزن های سفید گه گاه در جزایر جنوبی یافت می شوند.در مالدیو تعداد بسیار کمی از پستانداران زمین وجود دارد.گردشگران تور مالدیو این نکته را بدانند که  ممنوع است که سگ ها را به مالدیو ببریم.

حیات وحش مالدیو

هتل های مالدیو

استراحتگاه ها معمولا روی اقیانوس هستند  تصور کنید که داشتن یک اتاق بر روی یک اسکله رو به ساحل ساحل با یک طبقه شیشه ای که در  زیرآن ماهی های استوایی دیده می شود چقدر رویایی میشود وهمین موضوع باعث جذب بسیاری از گردشگران به تور مالدیو میشود.

گزینه های اقامت در مالدیو ها بسیار متنوع هستند – هر هتل در مالدیو دارای سبک شخصی خود است .بعضی از استراحتگاهها مخصوصا برای مشتریان Kuoni در انگلیس انتخاب شده اند. و به جز در پایتخت مالدیو، مال، هیچ ساختمان بلند وجود ندارد که چشم انداز زیبایی داشته باشد.

کوکون مالدیو در منطقه لاهویانی آتل مالدیو واقع شده است. مرکز شهر تنها ۱۲۰ کیلومتر دورتر است و ر عرض ۳۰ دقیقه فرودگاه می توان به فرودگاه دسترسی پیدا کرد. محل هتل راحت است و دسترسی آسان به مقصد مورد نیاز شهر آسان است.

این هتل دارای چندین اتاق در هر مکان می باشد تا حتی مهمان های محترم راضی باشد.این هتل امکانات تفریحی شگفت انگیز مانند قایق ها، قایقرانی، تخته دندانه دار، اجاره تجهیزات ورزشی ، بادبانی گشت و گذار را برای شما فراهم می کند که واقعا برا ی گردشگران تور مالدیو فراموش نشدنی است.با امکانات فوق العاده و محل عالی، کوکوون مالدیو از اقامت خود نهایت لذت را ببرید.

مالدیو در لیست اهداف برتر در آسیا قرار دارد. پیدا کردن هتل ارزان قیمت همیشه آسان نیست،با ارائه بهترین نرخ های موجود در بیش از ۶۰۹ هتل در مالدیو. شما می توانید در مورد قیمت هتلها مطمئن باشید.. تاریخ های سفر خود را انتخاب کنید و هتل های عالی را در مالدیو پیدا کنید.

در حال حاضر بیش از ۱۰۵ استراحتگاه در جزایر مختلف جمهوری مالدیو وجود دارد. طی چند دهه گذشته تعداد گردشگران مالدیو به طور مداوم افزایش یافته است.در سال ۲۰۰۹، مهمانخانه های محلی جزیره شروع به ظاهر شدن در مالدیو ها کردند.

هتل های مالدیو

  رژیم غذایی مالدیو

مالدیو یک زنجیره جزیره ای کوچک با تعداد محدودی از غذاها است .غذاهای سنتی مالدیوها بر اساس سه مورد اصلی و مشتقات آن هستند: نارگیل، ماهی و نشاسته. این مواد پایه به طور گسترده ای در دسترس است.

بسیاری از طعم ها از کرالا و سریلانکا گرفته شده اغلب بسیار تند و داغ هستند که فک میکنم تجریه خوردن این غذا برای گردشگران تور مالدیو جالب باشد. ۸۰ جزیره برای تفریح بین المللی وجود دارد.

پایه غذای محلی ماهی است که معمولا با نارگیل و برنج ترکیب شده است. Capsicum، Chilli، پیاز، برگ کاری و آب لیمو در بسیاری از آماده سازی ها استفاده می شود.

مالدیو تقریبا ۹۹٪ دریا است، تعجبی ندارد که ماهی مهمترین عنصر غذایی رژیم مالدیو است.

نارگیل ها بخش مهمی از غذاهای مالدیو هستند و می توانند به صورت رنده شده به عنوان شیر یا روغن نارگیل استفاده شود،.برنج در حالی که بخش مهمی از وعده غذایی محلی است، در اینجا رشد نکرده و باید وارد شود.

غذاهای محبوب عبارتند از:

Garudhiya: ماهی با برنج، آهک، چیلی و پیاز

Mas huni: ماهی دودی تکه تکه شده با نارگیل رنده شده و پیاز. این غذای محبوب ترین صبحانه در کشور محسوب می شود.

Fihunu mas: ماهی کبابی با Chili.

 

Hedikaka کلمه محلی برای تنقلات در جزایر است و برخی از موارد مورد علاقه عبارتند از:

 • bajiya: شیرینی که با ماهی، نارگیل و پیاز پر شده است.
 • gulha: توپ های شیرینی که با ماهی دودی پر می شوند.
 • chemistry: رول ماهی سرخ شده
 • kulhi boakiba: یک کیک ماهی تند.
 • masroshi: mas huni نوعی سمبوسه هندی است.
 • thelui mas: ماهی سرخ شده با چیلی و سیر پخته شده.

گردشگران تور مالدیو این نکته را بدانند که هنگام بازدید از مالدیو، بهتر است بطری اب با خود ببرید، زیرا این امر ایمن تر است. همانطور که مالدیو یک جزیره اسلامی است، جمعیت الکل مصرف نمی کنند، با این حال، در بسیاری از استراحتگاه ها موجود است. مردم محلی ترجیح می دهند چای بخورند. Raa یک نوشیدنی سنتی است که از درختان نخل گرفته شده است.

 رژیم غذایی مالدیو